Блок живлення з функцією UPS DRC-180A Mean Well на DIN-рейку
| Бренд | Mean Well |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 4 А,9 А |
| Вихідна потужність | 179.4 Вт |
| Вхідна напруга | 90-264 В АС / 127-370 DC |
| Кількість каналів навантаження | 2 |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перенапруги |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 63 / 125.2 / 115 мм |
| Вага | 710 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Блок живлення з функцією UPS DRC-180A Mean Well на DIN-рейку
Блок живлення з функцією UPS (ДБЖ) Mean Well DRC-180A, з 2 каналами навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихід: потужність 179.4 Вт, напруга/струм: 1-й канал 13.8 В/9 А, 2-й канал 13.8 В/4 А; вхідна напруга AC 90-264 В / DC 127-370 В.
Застосування
Блок живлення Mean Well DRC-180A використовується в системах безпеки, аварійного освітлення, сигналізації, контролю доступу, централізованого моніторингу та інших, що потребують безперебійного живлення. Сумісний з найбільш поширеними акумуляторними батареями, що використовуються у системах безпеки.
Ключові властивості та можливості
* Широкий діапазон вхідної напруги AC 90-264 В / DC 127-370 В.
* 2 канали навантаження. Вихідні параметри: потужність 179.4 Вт, вихідна напруга/струм: 1-й канал 13.8 В/9 А, 2-й канал 13.8 В/4 А.
* Сигнал тривоги у разі зникнення вхідної напруги (вихід AC OK) та низького заряду акумулятора (через релейний вихід).
* Функція ДБЖ - додатковий вихід для підключення резервної акумуляторної батареї. У разі зникнення мережевого живлення до виходу пристрою підключається АКБ, щоб забезпечити безперебійне живлення підключеного обладнання. В той самий час подається тривожний сигнал на вихід AC OK.
* Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву.
* Захист від низького заряду акумулятора, неправильної полярності акумулятора за допомогою запобіжника.
* Регульована вихідна напруга постійного струму (+20%).
* Світлодіодна індикація робочого стану.
* Охолодження за рахунок вільної конвекції повітря.
* Монтаж на DIN-рейку TS-35/7.5 або TS-35/15.
* Великий діапазон робочих температур від -20 °C до +70 °C.