Блок живлення HDR-60-24 Mean Well на DIN-рейку
| Бренд | Mean Well |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм | 2.5 A |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вхідна напруга | 85-264 В АС / 120-370 DC |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 52.5 / 90 / 54.5 мм |
| Вага | 190 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Блок живлення HDR-60-24 Mean Well на DIN-рейку
Блок живлення Mean Well HDR-60-24, з 1 каналом навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихід: потужність 60 Вт, напруга/струм: 24 В/2.5 А; вхідна напруга AC 85-264 В / DC 120-370 В.
Застосування
Блок живлення Mean Well HDR-60-24 має широке промислове та побутове застосування, зокрема, в системах контролю доступу, домашній автоматизації, промисловій автоматизації, для живлення електромеханічного обладнання тощо.
Ключові властивості та можливості
* Широкий діапазон вхідної напруги AC 85-264 В / DC 120-370 В.
* 1 канал навантаження. Вихідні параметри: потужність 60 Вт, вихідна напруга/струм: 24 В/2.5 А.
* Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
* Регульована вихідна напруга.
* Низьке споживання за відсутності навантаження – до 0.3 Вт.
* Світлодіодна індикація робочого стану.
* Монтаж на DIN-рейку TS-35/7.5 або TS-35/15.
* Великий діапазон робочих температур від -30 °C до +70 °C.