Блок живлення NDR-120-24 Mean Well на DIN-рейку
| Бренд | Mean Well |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вхідна напруга | 90-264 В АС / 127-370 DC |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перенапруги |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 40 / 125.2 / 113.5 мм |
| Вага | 600 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Блок живлення NDR-120-24 Mean Well на DIN-рейку
Блок живлення Mean Well NDR-120-24, з 1 каналом навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихід: потужність 120 Вт, напруга/струм: 24 В/5 А; вхідна напруга AC 90-264 В / DC 127-370 В.
Застосування
Блок живлення Mean Well NDR-120-24 має широке промислове застосування, зокрема, в системах контролю доступу, промисловій автоматизації, для живлення напівпровідникового заводського обладнання, електромеханічних пристроїв тощо.
Ключові властивості та можливості
* Широкий діапазон вхідної напруги AC 90-264 В / DC 127-370 В.
* 1 канал навантаження. Вихідні параметри: потужність 120 Вт, вихідна напруга/струм: 24 В/5 А.
* Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву.
* Регульована вихідна напруга.
* Світлодіодна індикація робочого стану.
* Охолодження за рахунок вільної конвекції повітря.
* Монтаж на DIN-рейку TS-35/7.5 або TS-35/15.
* Великий діапазон робочих температур від -20 °C до +70 °C.
* Відповідає сертифікації UL/CUL/TUV/CB/CE із загальної безпеки, стандартам EN61000-6-2 з електромагнітної чутливості, EN55022 зелектромагнітної сумісності EMI за класом B.