Блок живлення MDR-40-48 Mean Wel на DIN-рейку
| Бренд | Mean Well |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідний струм | 0.83 А |
| Вихідна потужність | 39.8 Вт |
| Вхідна напруга | 85-264 В АС / 120-370 DC |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий,Синій |
| Робоча температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 40 / 90 / 100 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Блок живлення MDR-40-48 Mean Wel на DIN-рейку
Блок живлення Mean Well MDR-40-48, з 1 каналом навантаження, для встановлення на DIN-рейку. Вихід: потужність 39.8 Вт, напруга/струм: 48 В/0.83 А; вхідна напруга AC 85-264 В / DC 120-370 В.
Застосування
Блок живлення Mean Well MDR-40-48 має широке промислове застосування, зокрема, в системах контролю доступу, промисловій автоматизації, для живлення напівпровідникового заводського обладнання, електромеханічних пристроїв тощо.
Ключові властивості та можливості
* Широкий діапазон вхідної напруги AC 85-264 В / DC 120-370 В.
* 1 канал навантаження. Вихідні параметри: потужність 39.8 Вт, вихідна напруга/струм: 48 В/0.83 А.
* Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги.
* Регульована вихідна напруга.
* Світлодіодна індикація робочого стану.
* Охолодження за рахунок вільної конвекції повітря.
* Низьке споживання в режимі холостого ходу – до 0.75 Вт.
* DC-OK релейний вихід.
* Монтаж на DIN-рейку TS-35/7.5 або TS-35/15.
* Великий діапазон робочих температур від -20 °C до +70 °C.