Нагрудний відеореєстратор Boblov A22
| Бренд | Boblov |
| Тип пристрою | Нагрудний відеореєстратор |
| Діагональ екрану | 1.3" |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 180 ° |
| Кути огляду | 160° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Інтерфейси | microUSB |
| Застосування | Для інспектора |
| Живлення | Акумуляторна батарея 2200 мАг |
| Особливості | Поворотний об’єктив |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 96 / 38 / 16 мм |
| Вага | 80 г |
| Комплектація | Кабель micro-USB, Магнітна кліпса, Нагрудний відеореєстратор |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Нагрудний відеореєстратор Boblov A22
Компактний нагрудний відеореєстратор Boblov А22 з поворотним об'єктивом 180°, диктофоном, 1.3-дюймовим РК-дисплеєм. Якість запису відео: 1080p (1920x1080)/30fps; 720p (1280x720)/30fps, циклічний запис відео: 5/10 хвилин. Інфрачервоне підсвічування для запису в умовах низької освітленості. Запис відбувається на карту пам'яті до 128 ГБ. Працює до 10 годин від акумуляторної батареї ємністю 2200 мАг.
Застосування
Підходить для збору доказів, запису зустрічей, запису руху, використання інспекторами тощо. Нагрудний відеореєстратор стане у нагоді всім, хто у своїй діяльності спілкується з громадськістю, для запису щоденної робочої рутини – від фахівців з безпеки до працівників роздрібної торгівлі, які взаємодіють з клієнтами.
Ключові властивості
* Камера оснащена об'єктивом, що обертається вручну на 180 градусів.
* Якість запису відео: 1080p (1920x1080)/30fps; 720p (1280x720)/30fps; циклічний запис відео: 5/10 хвилин.
* Ширококутний об'єктив з кутом огляду 160°.
* Роздільна здатність фото: до 40 Мп.
* ІЧ-підсвічування: до 5 м, для запису в темну пору добу та при поганому освітленні.
* Зручне керування за допомогою кнопок. Одна кнопка для швидкої активації запису відео, аудіо або фото.
* Запис відбувається на карту пам'яті до 128 ГБ.
* Запис звуку на відстані до 7 м.
* 1.3-дюймовий РК-екран для перегляду в реальному часі і керування записаними відео/аудіо/фото.
* Ємність акумуляторної батареї 2200 мАг, час роботи до 10 годин. Час заряджання батареї приблизно 3 години.
* Корпус зі ступенем захисту IP65, габаритні розміри: 96 / 38 / 16 мм.
* У комплекті магнітна кліпса та шнур micro-USB.