вверхвниз

Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-0912IR 90 ° 80-00037
- Готово до відправки
- Код: 80-00037
945 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-0912IR 90°
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | ІЧ-прожектор |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
| Кут променя | 90° |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Кількість світлодіодів | 9 |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 0.75 А |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 115 / 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴





