вверхвниз

Відеодомофон SM-07 GRAPHITE Slinex 83-00048
- Готово до відправки
- Код: 83-00048
4 092 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон 7" Slinex SM-07 Graphite
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | AC 100-240 B або DC 13.5 В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 193×123×18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 092 ₴






