вверхвниз

Відеодомофон SM-07N Cloud WHITE Slinex 83-00051
- Готово до відправки
- Код: 83-00051
6 732 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон 7" WiFi Slinex SM-07N Cloud White
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 3 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Додаткові характеристики | Програмна детекції руху; Встановлення MP3-мелодій виклику; Режим «Не турбувати»; 3 звукових режими |
| Підтримка мобільного застосунку | Slinex Smart Call |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | Підтримка карток пам'яті об'ємом до 256 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | 100-240 В |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Особливості | MP3-мелодії,Детектор руху,Переадресація виклику у застосунок на смартфоні,Режим «Не турбувати» |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 193×123×18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 732 ₴






