вверхвниз

Відеодомофон SL-07 Cloud SILVER+BLACK Slinex 83-00052
- Готово до відправки
- Код: 83-00052
11 250 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон 7" WiFi Slinex SL-07 Cloud Silver+Black
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Підтримка мобільного застосунку | Slinex Smart Call |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран,Сенсорні кнопки |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | AC 220 В |
| Особливості | Вбудована пам'ять для фото |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній і скло |
| Колір | Срібний з чорним |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 230 / 165 / 22 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 250 ₴





