вверхвниз

Відеопанель ML-20IP GOLD Slinex 83-00054
- Готово до відправки
- Код: 83-00054
6 300 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеопанель 2Mp WiFi Slinex ML-20IP Gold
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 145 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Відімкнення замка | Реле NO |
| Живлення | AC/DC 12-24 В |
| Особливості моделі | Можливість працювати без підключення до домофона |
| Підключення | Аналогове (4-дротове),Бездротове |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав,Пластик |
| Колір | Золотий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 130 / 45 / 24 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴







