вверхвниз

Відеопанель ML-16HR BLACK Slinex 83-00057
- Готово до відправки
- Код: 83-00057
2 250 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеопанель 800TVL Slinex ML-16HR Black
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 800 ТВЛ |
| Камера | 1/3" CMOS |
| Кути огляду | 72° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Відімкнення замка | Реле NO |
| Живлення | DC 12 В (від монітора) |
| Потужність споживання | 300 мА (4 Вт) |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 122 / 41 / 23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴





