вверхвниз

Power Bank TPB-4510PD (10000 mAh) Grey Trinix 43-00073
- Готово до відправки
- Код: 43-00073
1 098 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Повербанк 10000mAh Power Bank Trinix TPB-4510PD Grey 45W
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Ємність батареї | 10000 мА·год |
| Технологія | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Вихідні роз'єми | USB (1 шт.) Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вхідний інтерфейс | Type-C PD 45 Вт (двонаправлений – заряджання і розряджання) |
| Вихідний інтерфейс | USB Type A,USB Type C |
| Застосування | Для планшетів,Для подорожей,Для смартфонів |
| Колір | Сірий |
| Розміри | 110 / 50 / 24 мм |
| Вага | 210 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴






