Повербанк 20000mAh Power Bank Trinix TPB-6520PDL Black 65W LED-ліхтар
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Ємність батареї | 20000 мА·год |
| Технологія | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Вихідні роз'єми | USB (2 шт.) Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вхідний інтерфейс | Type-C1 PD 65 Вт; Type-C2 PD 45 Вт (двонаправлені – заряджання і розряджання) |
| Вихідний інтерфейс | USB Type A,USB Type C |
| Застосування | Для планшетів,Для подорожей,Для смартфонів |
| Особливості | Ліхтарик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 105 / 46 / 46 мм |
| Вага | 380 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Повербанк 20000mAh Power Bank Trinix TPB-6520PDL Black 65W LED-ліхтар
Повербанк Trinix TPB-6520PDL Black з ємністю батареї 20000 мАг, літій-полімерна технологія, інтерфейси: вхід/вихід Type-C1 PD 65 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3.25 А; вхід/вихід Type-C2 PD 45 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/2.25 В; виходи USB1-2 Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А; загальна потужність портів Type-C1-2 та USB1-2 65 Вт. LED-ліхтар з 3 режимами роботи. USB-кабель Type-C to Type-C у комплекті.
Застосування
Power Bank – портативний зарядний пристрій, підходить для заряджання планшетів, телефонів, смарт-годинників і браслетів, фотоапаратів.
Ключові властивості та можливості
* Ємність батареї становить 20000 мАг, тип – літій-полімерна.
* Інтерфейси:
* вхід/вихід Type-C1 PD 65 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3.25 А;
* вхід/вихід Type-C2 PD 45 Вт 5 В/2.4 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/2.25 В;
* виходи: 2 USB Type-A 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А.
* Порти Type-C1-2 та USB1-2 мають загальну потужність 65 Вт.
* Дисплей для відображення стану заряджання.
* Вбудований LED-ліхтар має 3 режими роботи.
* Один USB-кабель Type-C to Type-C у комплекті.