Зчитувач з клавіатурою ITV U-Prox SE keypad EM-Marine / Mifare / NFC / PayPass / PayWave / BLE
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Стандарт вбудованого зчитувача | BLE,EM-Marine,HID,Mifare,NFC,PayPass,PayWave |
| Клавіатура | Так |
| Інтерфейси зв'язку | Dallas Touch Memory,RS232,Wiegand |
| Дальність зчитування | NFC, Mifare, RFID 125 кГц до 5 см, BLE 2.4 ГГц регулюється від 10 см до 15 м |
| Живлення | DC 9-15 В |
| Світлова індикація | Так |
| Звукова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 42.8 х 157.8 х 16 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Зчитувач з клавіатурою ITV U-Prox SE keypad EM-Marine / Mifare / NFC / PayPass / PayWave / BLE
Універсальний зчитувач з сенсорною клавіатурою ITV U-Prox SE keypad. Підтримка ідентифікаторів 125 кГц ASK/FSK, 13.56 МГц Mifare/Mifare Plus, радіоінтерфейс BLE 2.4 ГГц, NFC, безконтактні платіжні картки. Інтерфейси OSDPv2, Wiegand Auto, Wiegand 26-80, RS232, TouchMemory. Мобільні застосунки U-Prox Mobile Config – для налаштування та U-Prox Mobile ID – для мобільної ідентифікації.
Застосування
Універсальний зчитувач серії SmartLine другого покоління (SE – Second Edition) з клавіатурою, з можливістю програмування, призначено для зчитування мобільних і безконтактних ідентифікаторів. Зчитувач разом з застосунком U-Prox Mobile ID і мобільними ідентифікаторами U-Prox ID дозволить будь-якій системі контролю доступу використовувати смартфони як облікові дані.
Ключові властивості
* Зчитувач підтримує ідентифікатори різних стандартів:
* Mifare®, 13.56 МГц, ISO14443A, UID 4, 7, 10 байт: Mifare®Classic 1K/4K, Mifare®Standard, Mifare®Ultralight, Mifare®Hi-Memory, Mifare® Plus S 2K, Mifare® Plus S 4K, Mifare® Plus SE 1K, Mifare® Plus X 2K, Mifare® Plus X 4K, Mifare® Plus EV1 2K, Mifare® Plus EV1 4K, Mifare® DESfire, Mifare® DESfire EV1, Mifare® DESfire EV2;
* RFID, 125 кГц: ASK (EM-Marine) / FSK (HID);
* NFC, 13.56 МГц, ISO 14443/15693;
* платіжні картки: PayPass (Contactless), PayWave;
* радіоінтерфейс BLE 2.4 ГГц mobile ID, U-Prox Tag, U-Prox Auto Tag.
* Підтримка всіх ідентифікаторів, включаючи U-Prox Tag і банківські карти, в одній мікропрограмі.
* Підтримується робота з шифрованими картками Mifare (закриті системи). Довжина коду ідентифікатора до 80 біт (Wiegand 80).
* Дальність зчитування: NFC, карти Mifare та RFID 125 кГц - до 5 см, радіо 2.4 ГГц – регулюється від 10 см до 15 м.
* Інтерфейси: Wiegand Auto, 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64, 80 біт, RS232, TouchMemory та OSDP (v2.1.7).
* Вбудована сенсорна клавіатура Режими: пакетний (після натискання клавіші '#') або цифра за цифрою (4 або 8 біт на символ).
* Захищений протокол OSDP (стандарт SIA).
* Безпечне підключення зчитувачів до контролера доступу, використовується шифрування AES-128.
* Пристрій налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Config.
* Застосунок U-Prox ID для мобільної ідентифікації. Режим «двері», «proximity» або «шлагбаум» для використання U-Prox ID.
* Живлення DC 9-15 В, споживання до 90 мА.
* Підключення за допомогою 8-жильного кольорового кабелю, OSDP – до 1000 м, Wiegand – до 150 м, TouchMemory – до 30 м.
* Можливе послідовне підключення великої кількості зчитувачів за допомогою шини RS485 до 4-дротової шини. Довжина шини до 1200 м. Режим синхронізації для близько розташованих зчитувачів.
* Корпус з пластику ABS + PC, клас захисту корпусу IP65, діапазон робочих температур від -40 °С до +60 °С.