Тепловізійний приціл Dahua Thermal Scope C425
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Тепловізійний приціл |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.41 дюймів OLED, 1440 × 1080 |
| Теплова чутливість (NETD) | Менше 30 мK F=1.0 |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Цифровий зум | 1-8x |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 25 мм |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 11.0°, В: 8.2° |
| Палітра | Black hot | White hot |
| Локальне сховище | 16 ГБ |
| Час роботи від батареї | 7.5 годин |
| Підтримка Wi-Fi | Hotspot |
| Відстань спостереження | 1300 м |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип живлення | акумулятор 18650 |
| Особливості моделі | Обнулення, Запис відео, Скріншот, Трекінг гарячих/холодних точок, Вимірювання дистанції, PIP |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -30°C - +55°C |
| Розміри | 181 / 64 / 87 мм |
| Вага | 460 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Тепловізійний приціл Dahua Thermal Scope C425
Тепловізійний приціл Dahua Thermal Scope C425 з роздільною здатністю 384x288 і фокусною відстанню 25 мм. Відстань спостереження до 1300 м.
Застосування
Dahua Thermal Scope C425 – високоефективний тепловізійний пристрій, призначений для використання в широкому діапазоні застосувань. Завдяки тепловій чутливості менше 30 мК цей тепловізійний приціл здатний виявляти навіть найменші перепади температур, що робить його ідеальним для використання під час спостереження, пошуку та порятунку та полювання.
Ключові властивості
* Модель з фокусною відстанню 25 мм і термодатчиком із роздільною здатністю 384x288 пікселів, з ефективною дальністю роботи стрілка до 1300 м.
* OLED-дисплей 1440х1080 з якісною картинкою.
* Багата палітра: гарячий білий; чорний гарячий; тривога; веселка; залізо червоний.
* Можливість тонкого налаштування прицільних сіток (10 типів).
* Можливість програмування різних прицільних сіток під різні дистанції стрільби – вбудований 16 ГБ накопичувач.
* Вбудована Wi-Fi точка доступу для роботи з програмою DH Thermal.
* 2 акумулятори в комплекті, час роботи на одному заряді – до 6 годин.
* Цифровий зум 1-8х.
* Додаткові функції: обнулення, запис відео, скріншот, трекінг гарячих/холодних точок, вимірювання дистанції, PIP – «картинка в картинці».
* Має рейтинг IP67, що означає, що приціл водонепроникний і пилонепроникний, що робить його придатним для використання в суворих умовах.
* Цей тепловізійний приціл розроблено таким чином, щоб він був простим у використанні, і ним можна керувати за допомогою простого джойстика.
* Один із найлегших і найбільш компактних прицілів у своєму класі.
* У комплекті фірмова планка для встановлення на Weaver/Picatinny.