вверхвниз

IP-відеореєстратор 8-канальний 8Mp Hikvision DS-7608NI-Q1(D) 99-00012723
- Готово до відправки
- Код: 99-00012723
5 670 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеореєстратор 8-канальний 8Mp Hikvision DS-7608NI-Q1(D)
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Обсяг пам'яті | до 8 ТБ |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| IP-камери | 8 |
| Захист периметра (канали) | 4 |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіоінтерфейси | 1вх / 1вих (RCA) |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Аудіовиходи | 1 |
| Аудіовходи | 1 |
| Smart функції | Аналітика за рахунок NVR,Аналітика за рахунок відеокамер,Виявлення вторгнення в зону,Виявлення перетину лінії,Виявлення руху |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| Живлення | DC 12 В / 1.5 А |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 320 / 240 / 48 мм |
| Вага | 1 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670 ₴



