IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8843IM2N (PE/WP/50M/AR50) f=5.3-256mm 50x
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, нахил: -20 ° ~ 180 ° |
| Тривожні входи/виходи | 7 / 2 |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/1.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.00065 Люкс |
| Фокусна відстань | 5.3-256 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 500 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Bitrate | 32Kbps – 16Mbps |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Internet Explorer (потрібен плагін) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення облич,Виявлення перетину лінії,Виявлення транспортних засобів,Смарттрекінг |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, TCP/IP, UDP, UPnP |
| Оптичний зум | 50x |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M, 1x RS485 |
| Живлення | AC 24 В / DC 36 В / PoE++ |
| Особливості | NDAA |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Робоча вологість | < 95% |
| Розміри | Ø 278 / 443.5 мм |
| Вага | 9.4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8843IM2N (PE/WP/50M/AR50) f=5.3-256mm 50x
IP-відеокамера TVT TD-8843IM2N (PE/WP/50M/AR50) зі смарт функціями відноситься до класу високошвидкісних роботизованих відеокамер типу Speed Dome, які є ідеальним рішенням для спостереження за великими об’єктами. Роздільна здатність 4 Мп, фокусна відстань 5.3-256 мм, оптичний зум 50x, дальність ІЧ-підсвічування до 500 м, підтримка карт пам'яті до 256 Гб.
Застосування
Охорона периметра, інтелектуальне відстеження: аеропорт, швидкісні магістралі, парки, мальовничі місця, станції та майданчики, індустріальні парки. Сканування кордонів для виявлення злочинців: незаконне полювання на диких тварин, перетин кордону тощо. Попереднє виявлення геологічних катастроф: морський землетрус, селевий потік, лісова пожежа тощо. Рекомендується встановлення на висоті 5-50 м.
Завдяки чудовій якості зображення та надійному захисту IP67, камера може задовольнити вимоги до систем відеоспостереження, що працюють в режимі 7x24 години в суворих погодних умовах.
Функціональні особливості та переваги
TD-8843IM2N (PE/WP/50M/AR50) оснащена потужним 50-кратним оптичним зумом і новітнім датчиком зображення, що дозволяє отримувати високоякісне відео з роздільною здатністю 2560*1440 при швидкості запису 25 к/с.
PTZ-відеокамера оснащена AI-функціями (штучного інтелекту) та може виявити об'єкти, класифікувати людей/транспортні засоби, коли будь-який з них вторгається у зону під охороною. Камера відстежує об'єкт, масштабує його по центру екрану, фіксує і записує, а також запускає візуальне світлове і звукове оповіщення, поки об'єкт не зникне з поля зору.
Має потужне ІЧ-підсвічування з дальністю до 500 м, завдяки чому може детектувати людські обличчя навіть в умовах повної темряви. У більшості зон камера може передавати яскраве кольорове зображення без необхідності перемикання в режим WDR/BLC/HLC.
TD-8843IM2N (PE/WP/50M/AR50) підтримує стиснення відео H.265, що дозволяє знизити швидкість передачі даних без втрат. Крім того, вона відповідає стандарту ONVIF, що забезпечує сумісність між пристроями відеоспостереження незалежно від виробника.
Ключові властивості
* Роздільна здатність 4 Мп (2560*1440) зі швидкістю запису 25 к/с.
* Моторизований об’єктив із фокусною відстанню 5.3-256 мм, оптичний зум 50x.