IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8543IE3N(PE/40M/AR36) f=4.5-180mm 40x
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 °, нахил: -25 ° ~ 155 ° |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4.5-180 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 350 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Кількість користувачів онлайн | 16 |
| Bitrate | 64Kbps – 16Mbps |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення облич,Виявлення перетину лінії,Виявлення транспортних засобів,Смарттрекінг |
| Оптичний зум | 40x |
| PoE | Так |
| Живлення | DC 24 В / PoE |
| Особливості | NDAA |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Клас ударостійкості | IK10 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +70 °C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Ø 302 / 197 мм |
| Вага | 3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера 4Mp TVT TD-8543IE3N(PE/40M/AR36) f=4.5-180mm 40x
IP PTZ-відеокамера TVT TD-8543IE3N(PE/40M/AR36) з моторизованим об’єктивом з роздільною здатністю 4 Мр, з фокусною відстанню 4.5-180 мм і кутом огляду 360°, оптичний зум 40x. Відстань ІЧ-підсвічування до 350 м. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як виявлення людей/транспортних засобів, автотрекінг, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE+.
Застосування
Камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів зовні будівель на великій відкритій місцевості. Камера відноситься до класу високошвидкісних роботизованих відеокамер типу Speed Dome, які є ідеальним рішенням для спостереження за великими територіями. Основні сценарії застосування – охорона периметра та інтелектуальне відстеження на таких об’єктах як: аеропорт, швидкісні магістралі, парки, мальовничі місця, вокзали та майданчики, індустріальні парки, а також попереднє виявлення геологічних катастроф: морський землетрус, селевий потік, лісова пожежа тощо.
Ключові властивості та можливості
* PTZ-камера оснащена об'єктивом з 40-кратним оптичним зумом і новітнім сенсором, здатна передавати деталізоване зображення з роздільною здатністю 2560x1440 за швидкістю 30 кадрів на секунду. Матриця камери: 1/2.8″ CMOS. Моторизований об’єктив з фокусною відстанню 4.5-180 мм.
* Камера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, виявлення людей/транспортних засобів, вторгнення, перетин лінії, вхід та вихід з регіону тощо. PTZ-камера має потужний процесор зі штучним інтелектом, який може виявити максимум 17 об'єктів на сцені та класифікувати людей/транспортні засоби на відстані до 720 метрів. Коли будь-який з них вторгається в обмежену зону, камера відстежує його, збільшує до центру екрану, фіксує і записує, а також подає сигнал тривоги до тих пір, поки об'єкт не зникне.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне ІЧ-підсвічування до 350 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео навіть в умовах повної темряві.
* У порівнянні з попереднім поколінням, збільшена швидкість обертання і діапазон нахилу цієї PTZ-камери, що забезпечує більш тривале і швидке інтелектуальне відстежування. Кут обертання складає 360° з регульованою швидкістю 0.1~390°/сек, попередньо встановлено 420°/сек; кут нахилу від -25° до 155° з регульованою швидкістю 0.1~270°/сек, попередньо встановлено 300°/сек. 360 попередніх налаштувань, 8 турів, до 16 пресетів для кожного туру.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.