IP-відеокамера поворотна з WiFi 3Mp Light Vision VLC-5148ID f=3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) |
| Кути повороту / нахилу | 340°/ 68.5° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м – LED,10 м – ІЧ |
| Відеокодек | H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення людини,Виявлення руху,Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | DC 5 В |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Розміри | 78 / 78 / 112 мм |
| Вага | 165 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера поворотна з WiFi 3Mp Light Vision VLC-5148ID f=3.6mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-5148ID з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 3 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту до 340°, кут нахилу до 68.5°, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 10 м + LED-підсвічування до 10 м. Вбудований PIR-датчик із виявленням руху до 10 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує автоматичне відслідковування людини. Живлення DC 5 В/1.5 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо) або у хмарний сервіс. Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-5148ID можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 3 Мп, максимальна роздільна здатність 2304*1296 пікселів, відеостиснення H.264.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
* Кут повороту до 340°, кут нахилу до 68.5°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 20°/сек.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 10 м та білому LED-підсвічуванню до 10 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Вбудований PIR-датчик виявляє рух перед камерою на відстані до 12 метрів, кут виявлення 72°. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.
* Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо. Підтримує запис у хмарний сервіс за спрацюванням тривоги.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
* Підтримує автоматичне відслідковування людини.
* Живлення камери DC 5 В/1.2 А, блок живлення у комплекті DC5В/1.5A.