IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp Light Vision VLC-9256WIA f=4mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Кути повороту / нахилу | 270°/ 80° |
| Кути огляду | 72° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED,20 м – ІЧ |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За часом |
| Smart функції | Виявлення людини,Виявлення руху |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Розміри | 150 / 150 / 109 мм |
| Вага | 445 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера з WiFi 5Mp Light Vision VLC-9256WIA f=4mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-9256WIA з кронштейном для монтажу, з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 5 Мп і фокусною відстанню 4 мм, кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°, відеокодек H.265/H.264. ІЧ-підсвічування до 20 м + LED-підсвічування до 15 м. Інтелектуальний запис у разі виявлення людини. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Живлення DC 12 В. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-9256WIA можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 5 Мп, максимальна роздільна здатність 2880*1620 пікселів, відеостиснення H.265/H.264.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 4 мм.
* Кут повороту до 270°, кут нахилу до 80°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 20°/сек.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м та білому LED-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Ведеться запис за детекцією руху та інтелектуальний запис у разі виявлення у кадрі людини.
* Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
* Підтримка режиму AP – точка доступу.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
* Живлення камери DC 12 В/0.8 А, блок живлення у комплекті DC12В/2А.