Плата блоку живлення Ajax 220V PSU для Hub
| Бренд | Ajax |
| Тип пристрою | Плата блоку живлення |
| Живлення | 220 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Розміри | 138 / 64 / 17.5 мм |
| Вага | 50 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Плата блоку живлення Ajax 220V PSU для Hub
Плата блоку живлення Ajax 220V PSU для Hub для підключення хаба Ajax до низьковольтного джерела живлення.
Застосування
Використовується замість стандартного блоку живлення 110/230В. Підходить для підключення хаба до електромереж низької напруги, а також дозволяє використовувати джерела безперебійного живлення з акумуляторними батареями. Стане у нагоді на складі, у дорозі, у трейлері тощо.
Ключові властивості
* Сумісність: централь Hub.
* Вхід: 240 В AC, 50/60 Гц.
* Енергоспоживання від мережі: 10 Вт.
* Оснащена стандартним штекером power jack, а також має клемний перехідник в комплекті.
* Робоча температура від -10°C до +40°C, вологість до 75%.
* Розміри 138 / 64 / 17.5 мм, вага – 26 г.
Особливості встановлення
Плата блоку живлення встановлюється у корпус хаба, замінюючи комплектну плату блока живлення. Обов’язково треба вимкнути хаб перед початком встановлення плати блоку живлення. Для монтажу потрібна викрутка PH1 та інструкція, час встановлення в інженера монтажу займе не більше 10 хвилин.