Комплект відеодомофона Slinex SQ-07MTHD White + ML-20HD Silver-Black
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Дисплей | IPS |
| Дисплей / роздільна здатність | 7” IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Камера | 1/2.9” CMOS 115º |
| Розміри монітора | 197 / 127 / 20 мм |
| Кути огляду | 115° |
| Додаткові характеристики | Тривалість виклику 120 с |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран,Сенсорні кнопки |
| Відімкнення замка | Нормально-відімкнені контакти (суха пара) |
| Живлення | 12В |
| Живлення монітора | AC 100-240 B / DC 13.5 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав,Пластик |
| Колір | Білий,Чорний зі срібним |
| Робоча температура | -40 – +50 °С |
| Розміри | 45×130×24 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект відеодомофона Slinex SQ-07MTHD White + ML-20HD Silver-Black
Комплект відеодомофона Slinex SQ-07MTHD White + ML-20HD Silver-Black, що складається з відеодомофона білого кольору з сенсорним екраном 7 дюймів та панелі виклику срібного з чорним кольору з роздільною здатністю камери 2 Мп.
Відеодомофон Slinex SQ-07MTHD White з сенсорним IPS-дисплеєм 7 дюймів і сенсорними кнопками керування, підключення 2 панелей виклику і двох камер AHD/TVI/CVI з роздільною здатністю 2Mp, програмна і апаратна детекція руху, інтерком на чотири домофони, вбудована пам’ять на 100 фотографій, а також підтримка карти пам'яті microSD до 64 Гб – купується окремо.
Панель виклику Slinex ML-20HD Silver на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 2 Мп, підтримкою стандартів відеосигналу CVBS/AHD, накладний монтаж або врізний (з відповідним кронштейном).
Ключові властивості та можливості
Відеодомофон Slinex SQ-07MTHD White
* Відеодомофон з сенсорним IPS-дисплеєм 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600.
* Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорного дисплея і сенсорних кнопок.
* Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом AHD/TVI/CVI і роздільною здатністю 1080P/720P.
* Модель здатна вести запис відео за рухом з одного каналу або автоматично (під час виклику з відеопанелі). Також є можливість підключення зовнішніх датчиків руху.
* Підтримка функції інтеркому на 4 домофони.
* Запис фото/відео на карту пам'яті microSD до 64 Гб (купується окремо). Також є вбудована пам’ять на 100 фотографій.
* Живлення здійснюється від мережі 220 В (вбудований блок живлення), або від зовнішнього джерела живлення 13.5 В.
* Додаткові функції: встановлення MP3 мелодій виклику, фоторамка, режим «Не турбувати», відображення годинника у режимі очікування, налаштування тривалості дзвінка, три тимчасових режими рівня гучності, відімкнення підсвічування кнопок.
Відеопанель Slinex ML-20HD Silver-Black
* Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 2 Мп (1080p) і широким кутом огляду 115°.
* Завдяки кнопці перемикання режимів камери (AHD-H, AHD-M, CVBS), відеопанель можна підключити майже до будь-якого сучасного аналогового домофона.
* Тип керування замком: реле NO, нормально-відімкнені контакти.
* Панель ML-20HD має окремий блок живлення для відеокамери для підключення до DVR або відеодомофона з функцією запису.
* ІЧ-підсвічування з дальністю до 1.5 м для отримання високоякісного зображення вночі.
* Сенсорна кнопка виклику з підсвічуванням.
* У комплекті з панеллю – накладний і кутовий кронштейни та козирок.
* Корпус панелі був розроблений, щоб забезпечити захист від опадів будь-якої інтенсивності та гарантувати 100% герметичність. Панель не боїться прямих струменів води, поривів вітру з пилом та іншими частинками. Клас захисту IP65, працює в діапазоні температур від -40 до +50°С.