Комплект відеодомофона Slinex SM-07MHD White + ML-17HD Black
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7” кольоровий TFT екран 16:9 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 3 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Камера | 1/2,9" CMOS 130º |
| Розміри монітора | 193 / 123 / 18 мм |
| Кути огляду | 130° |
| Додаткові характеристики | MP3 мелодії виклику, Режим «Не турбувати», Вимкнення звуку натискання кнопок |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Відімкнення замка | NO/NC |
| Живлення | 12В |
| Живлення монітора | AC 220 B / DC 13.5 В |
| Особливості моделі | Індивідуальна мелодія виклику для кожної панелі, Вимкнення підсвічування кнопок |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав,Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | -40 – +50 °С |
| Розміри | 48×133×21 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект відеодомофона Slinex SM-07MHD White + ML-17HD Black
Комплект відеодомофона Slinex SM-07MHD White + ML-17HD Black, що складається з відеодомофона білого кольору з екраном 7 дюймів та панелі виклику чорного кольору з роздільною здатністю камери 2 Мп.
Відеодомофон Slinex SM-07MHD White з TFT-дисплеєм 7 дюймів і сенсорними кнопками керування, підключення 2 панелей виклику і двох камер AHD/TVI/CVI/CVBS з роздільною здатністю 1080P/720P/960H, детекція руху з одного каналу, інтерком на три домофони, вбудована пам’ять на 100 фотографій, а також підтримка карти пам'яті microSD до 64 Гб – купується окремо.
Панель виклику Slinex ML-17HD Black на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 2 Мп, підтримкою стандартів відеосигналу CVBS/AHD, накладний монтаж.
Ключові властивості та можливості
Відеодомофон Slinex SM-07MHD White
* Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600.
* Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорних кнопок.
* Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом AHD/TVI/CVI/CVBS і роздільною здатністю 1080P/720P/960H.
* Модель здатна вести запис відео за рухом з одного каналу або автоматично (під час виклику з відеопанелі).
* Підтримка функції інтеркому на 3 домофони.
* Запис фото/відео на карту пам'яті microSD до 64 Гб (купується окремо). Також є вбудована пам’ять на 100 фотографій.
* Живлення здійснюється від мережі 220 В (вбудований блок живлення), або від зовнішнього джерела живлення 13.5 В.
* Додаткові функції: встановлення MP3 мелодій виклику, окрема мелодія для кожної панелі виклику, режим «Не турбувати», відімкнення звуку натиснення кнопок і підсвічування кнопок.
Відеопанель Slinex ML-17HD Black
* Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 2 Мп (1080p) і широким кутом огляду 130°.
* Завдяки кнопці перемикання режимів камери (AHD-H, AHD-M, CVBS), відеопанель можна підключити майже до будь-якого сучасного аналогового домофона.
* Підтримка керування відімкненням електромеханічних та електромагнітних замків. Тип керування замком: реле NO/NC. Потужність реле складає 6 А, що дозволяє керувати не тільки звичайними дверима або хвірткою, а й великими гаражними воротами.
* Панель ML-17HD має окремий блок живлення для відеокамери для підключення до DVR або відеодомофона з функцією запису.
* ІЧ-підсвічування з дальністю до 1.5 м для отримання високоякісного зображення вночі, а також підсвічування кнопки виклику.
* Корпус панелі був розроблений, щоб забезпечити захист від опадів будь-якої інтенсивності та гарантувати 100% герметичність. Панель не боїться прямих струменів води, поривів вітру з пилом та іншими частинками. Клас захисту IP65, працює в діапазоні температур від -40 до +50°С.