Комплект відеодомофона Slinex SQ-04M White + ML-16HD Black
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 4,3” кольоровий TFT екран 16:9 |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність екрану | 480х272 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Камера | 1/2.9” CMOS 76° |
| Розміри монітора | 119 / 175 / 21 мм |
| Кути огляду | 76° |
| Додаткові характеристики | Режим «Не турбувати», Три тимчасових режими рівня гучності |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Відімкнення замка | Нормально-відімкнені контакти (суха пара) |
| Живлення | 12В |
| Живлення монітора | AC 100-240 B / DC 13.5 В |
| Особливості моделі | Налаштування тривалості виклику, Відображення годинника в режимі очікування |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав,Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | -40 – +50 °С |
| Розміри | 41×122×23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект відеодомофона Slinex SQ-04M White + ML-16HD Black
Комплект відеодомофона Slinex SQ-04M White + ML-16HD Black, що складається з відеодомофона чорного кольору з екраном 4.3 дюйми та панелі виклику чорного кольору з роздільною здатністю камери 2 Мп.
Відеодомофон Slinex SQ-04M White з кольоровим TFT-дисплеєм 4.3 дюйми, керування за допомогою сенсорних кнопок, підключення 2 панелей виклику і двох камер CVBS, програмна детекція руху з одного каналу, інтерком на чотири домофони, підтримка карти пам'яті microSD до 32 Гб – купується окремо.
Панель виклику Slinex ML-16HD Black на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 2 Мп, підтримкою стандартів відеосигналу CVBS/AHD, можливість накладного або врізного монтажу.
Ключові властивості та можливості
Відеодомофон Slinex SQ-04M White
* Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 4.3 дюйми і роздільною здатністю 480х272.
* Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорних кнопок.
* Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом CVBS.
* Модель здатна вести запис відео за рухом з 1 каналу або автоматично (під час виклику з відеопанелі).
* Підтримка функції інтеркому на 4 домофони.
* Запис фото/відео на карту пам'яті microSD до 32 Гб (купується окремо).
* Живлення здійснюється від мережі 220 В (вбудований блок живлення), або від зовнішнього джерела живлення 13.5 В.
* Додаткові функції: налаштування тривалості дзвінка, відображення годинника в режимі очікування, режим «Не турбувати», три тимчасових режими рівня гучності.
Відеопанель Slinex ML-16HD Black
* Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 2 Мп (1080p) і кутом огляду 76°.
* Завдяки кнопці перемикання режимів камери (AHD-H, AHD-M, CVBS), відеопанель можна підключити майже до будь-якого сучасного аналогового домофона.
* Тип керування замком: реле NO, нормально-відімкнені контакти.
* ІЧ-підсвічування з дальністю до 1.5 м для отримання високоякісного зображення вночі, а також підсвічування кнопки виклику.
* Можливість накладного або врізного монтажу.
* У комплекті з панеллю – кутовий кронштейн та козирок.
* Антивандальний корпус панелі був розроблений, щоб забезпечити захист від опадів будь-якої інтенсивності та гарантувати 100% герметичність. Панель не боїться прямих струменів води, поривів вітру з пилом та іншими частинками. Клас захисту IP65, працює в діапазоні температур від -40 до +50°С.