Комплект відеодомофона Slinex SQ-04 White + ML-16HR Black
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 4,3” кольоровий TFT екран 16:9 |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність екрану | 480х272 |
| Роздільна здатність камери | 800 ТВЛ |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику |
| Камера | 1/3" CMOS |
| Розміри монітора | 119 / 175 / 21 мм |
| Кути огляду | 72° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Відімкнення замка | Нормально-відімкнені контакти (суха пара) |
| Живлення | DC 12 В (від монітора) |
| Живлення монітора | AC 100-240 B / DC 13.5 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав,Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 122 / 41 / 23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект відеодомофона Slinex SQ-04 White + ML-16HR Black
Комплект відеодомофона Slinex SQ-04 White + ML-16HR Black, що складається з відеодомофона білого кольору з екраном 4.3 дюйми та панелі виклику чорного кольору з роздільною здатністю камери 800 ТВЛ.
Відеодомофон Slinex SQ-04 White з кольоровим TFT-дисплеєм 4.3 дюйми, керування за допомогою сенсорних кнопок, підключення 2 панелей виклику CVBS.
Панель виклику Slinex ML-16HR Black на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 800 ТВЛ, можливість накладного або врізного монтажу.
Ключові властивості та можливості
Відеодомофон Slinex SQ-04 White
* Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 4.3 дюйми і роздільною здатністю 480х272.
* Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорних кнопок.
* Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику з відеовиходом CVBS.
* Живлення здійснюється від мережі 220 В (вбудований блок живлення), або від зовнішнього джерела живлення 13.5 В.
* Додаткові функції: налаштування яскравості / контрасту / цвітності, регулювання гучності дзвінка і розмови.
Відеопанель Slinex ML-16HR Black
* Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 800 ТВЛ і кутом огляду 72°.
* Підтримка стандарту відеосигналу CVBS.
* Інфрачервоне підсвічування дальністю до 1.5 метрів дозволить розрізнити об’єкти при слабкому освітленні.
* Реле з NO контактами для відімкнення підключеного електрозамка.
* Регулювання гучності динаміка за допомогою потенціометра.
* Можливість накладного або врізного монтажу.
* У комплекті з панеллю – кутовий кронштейн та козирок.
* Антивандальний корпус з металевого сплаву з класом захисту IP65.