Жорсткий диск 3.5" 4TB 256MB Western Digital Purple WD43PURZ
| Бренд | Western Digital |
| Тип пристрою | Жорсткий диск |
| Інтерфейс накопичувача | SATA III |
| Швидкість передачі | З кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 175 Мбіт/с |
| Обсяг накопичувача | 4 ТБ |
| Формфактор | 3.5" |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв. |
| Робоча температура | 0 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 147 / 101.6 / 26.1 мм |
| Вага | 570 г |
| Гарантія | 36 місяців |
Опис товару Жорсткий диск 3.5" 4TB 256MB Western Digital Purple WD43PURZ
Жорсткий диск Western Digital Purple WD43PURZ з інтерфейсом підключення SATA III і форм-фактором 3.5″, ємністю 4 ТБ. Обсяг буфера 256 МБ, швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв.
Застосування
Жорсткі диски серії Western Digital Purple спеціально розроблені для використання у системах відеонагляду, як внутрішні диски для відеореєстраторів, щоб записувати на них відео та зберігати архив.
Функціональні переваги серії HDD Western Digital Purple
* Розроблені для систем відеонагляду – можуть працювати навіть за значних перепадів температур та витримують вібрації від відеореєстратора протягом цілодобової роботи.
* В середьому витримують робоче навантаження до 180 ТБ на рік.
* Технологія Western Digital AllFrame™ – дозволяє зменшити втрати кадрів та покращити якість запису і відтворення відео.
* Підтримують запис до 64 однопотокових відеокамер високої роздільної здатності на один диск.
* Сумісність з більшістю відеореєстраторів та зручна інтеграція в систему відеоспостереження.
* Пріоритет операцій запису для забезпечення максимальної ефективності відеонагляду.
* Напрацювання на відмову складає до 1 мільйона годин.
Ключові властивості
* HDD внутрішній, інтерфейс SATA III, форм-фактор 3.5″.
* Ємність жорсткого диска складає 4 ТБ.
* Обсяг буфера 256 МБ.
* Швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв.
* Швидкість передачі даних з кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 175 Мбіт/с.