вверхвниз

IP-відеокамера 8MP Dahua DH-IPC-HFW2849S-S-IL f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном 99-00013988
- Готово до відправки
- Код: 99-00013988
6 435 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HFW2849S-S-IL f=2.8mm, ІЧ+LED, з мікрофоном
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 58°; Д: 132 |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Виявлення об'єкта | 84 м |
| Спостереження за об'єктом | 33 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576/704 × 480 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264B, H.264H, H.265, Smart H.264+, Smart H.265+ |
| Сумісність | CGI, Milestone, ONVIF, P2P |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей,Розумне виявлення руху (SMD) |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 166.2 / 70 / 70 мм |
| Вага | 470 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 435 ₴







