HDCVI-відеокамера 2Mp Dahua DH-HAC-HFW1200TLMP-IL-A f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 60°; Д: 129° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Дальність підсвічування | 40 м – LED,80 м – ІЧ |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Виявлення об'єкта | 41 м |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 198.4 × 80.2 × 76.2 мм |
| Вага | 290 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару HDCVI-відеокамера 2Mp Dahua DH-HAC-HFW1200TLMP-IL-A f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
HDCVI-відеокамера Dahua DH-HAC-HFW1200TLMP-IL-A з роздільною здатністю 2Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 102°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 80 м, відстань LED-підсвічування до 40 м. Вбудований мікрофон.
Застосування
Циліндричну камеру Dahua у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Ця бюджетна камера підходить для використання у приватних будинках, ЖК та невеликих офісах.
Ключові властивості та можливості
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 2 Мп (1920*1080 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 2 MP CMOS.
* Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 80 м та світлодіодне – до 40 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Завдяки інтелектуальному механізму подвійного освітлення камера автоматично вмикає біле світло, коли функція захисту периметру Perimeter Protection/SMD Plus на відеореєстраторі AI XVR виявляє ціль у зоні дії правил, щоб отримати чіткі та яскраві зображення. Коли ціль залишає зону дії правила, камера автоматично перемикається з білого світла на інфрачервоне, щоб значно зменшити світлове забруднення.
* Екранне OSD-меню пропонує безліч функцій для налаштування зображення та моніторингу, таких як режим підсвічування, режим день/ніч, баланс білого, маска конфіденційності та виявлення руху.
* Передова технологія 3DNR зменшує шум на зображенні, практично не впливаючи на його чіткість, особливо в умовах поганого освітлення.
* Напруга живлення DC 12 В, споживання 4 Вт.
* Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.