HDCVI-відеокамера 5Mp Dahua DH-HAC-HDW1500CLQP-IL-A f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.05 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C - +55 ° |
| Розміри | φ97 × 93.8 мм |
| Вага | 190 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару HDCVI-відеокамера 5Mp Dahua DH-HAC-HDW1500CLQP-IL-A f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
HDCVI-відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1500CLQP-IL-A з роздільною здатністю 5Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 106°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 20 м, відстань LED-підсвічування до 20 м. Вбудований мікрофон.
Застосування
Купольну камеру Dahua у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Ця бюджетна камера підходить для використання у приватних будинках, ЖК та невеликих офісах.
Ключові властивості та можливості
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 5 Мп (2880*1620 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 5 MP CMOS.
* Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 20 м та світлодіодне – до 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Завдяки інтелектуальному механізму подвійного освітлення камера автоматично вмикає біле світло, коли функція захисту периметру Perimeter Protection/SMD Plus на відеореєстраторі AI XVR виявляє ціль у зоні дії правил, щоб отримати чіткі та яскраві зображення. Коли ціль залишає зону дії правила, камера автоматично перемикається з білого світла на інфрачервоне, щоб значно зменшити світлове забруднення.
* Екранне OSD-меню пропонує безліч функцій для налаштування зображення та моніторингу, таких як режим підсвічування, режим день/ніч, баланс білого, маска конфіденційності та виявлення руху.
* Камера оснащена вбудованим мікрофоном задля запису не лише відео, але і звуку.
* Напруга живлення DC 12 В, споживання 4.5 Вт.
* Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.