IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HDW2849TM-S-IL f=2.8mm, Full Color, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 58°; Д: 132° |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 84 м |
| Спостереження за об'єктом | 33 м |
| Розпізнавання об'єкта | 17 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення перетину лінії,Класифікація цілей,Розумне виявлення руху (SMD) |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 2.6-6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C - +55 ° |
| Розміри | 99 × Φ122 мм |
| Вага | 480 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 8Mp Dahua DH-IPC-HDW2849TM-S-IL f=2.8mm, Full Color, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
IP-відеокамера Dahua DH-IPC-HDW2849TM-S-IL з роздільною здатністю 8Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 106°. Підтримка Full Color – повнокольорового зображення у темний час доби. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 20 м, відстань LED-підсвічування до 20 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, класифікація цілей. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру Dahua у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 8 Мп (3840*2160 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS.
* IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, вторгнення у зону, перетин лінії. Завдяки алгоритму глибокого навчання технологія Dahua захисту периметру може точно розпізнавати людей і транспортні засоби. У зонах з обмеженим доступом (наприклад, пішохідних зонах і зонах руху транспортних засобів) помилкові спрацьовування завдяки інтелектуальному виявленні на основі типу цілі (наприклад, перетин лінії, вторгнення) значно зменшуються.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Технологія Dahua Full-color дозволяє отримувати чітке кольорове зображення в умовах наднизької освітленості. Завдяки цій технології камера може захоплювати більше доступного світла і відображати більш чіткі деталі зображення.
* Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 30 м та світлодіодне – до 30 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Зазвичай вночі вмикається ІЧ-підсвічування; коли ціль з'являється в зоні спостереження, вмикається біле світло, і камера записує повнокольорове відео та інформацію про ключові події. Коли об'єкт знаходиться поза зоною спостереження, біле світло вимикається, а вмикається ІЧ-підсвічування, що ефективно зменшує світлове забруднення.
* Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.