IP-відеокамера 4Mp Light Vision VLC-4440WZI (Linklemo) f=2.8-12mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Кути огляду | 94°-35.7° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264 І H.265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Linklemo |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Розміри | 270 / 100 / 90 мм |
| Вага | 700 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 4Mp Light Vision VLC-4440WZI (Linklemo) f=2.8-12mm
IP-відеокамера Light Vision VLC-4440WZI з роздільною здатністю 4 Мп і фокусною відстанню 2.8-12 мм, горизонтальний кут огляду 94°-35.7°, відеокодек H.265/H.264. ІЧ-підсвічування до 40 м. Підтримка режиму AP – точка доступу. Підтримка P2P, ONVIF. Живлення DC 12 В/1 А або PoE. Металевий корпус із класом захисту IP67, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP67 IP-відеокамеру Light Vision VLC-4440WZI можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -30°C до +60°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 4 Мп, 2560*1440 пікселів. Швидкість запису становить 30 кадрів на секунду.
* Камера оснащена моторизованим варіофокальним об'єктивом 2.8-12 мм.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню (2 світлодіоди) до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Підтримка режиму AP – точка доступу.
* Підтримка застосунку Linklemo для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Мережевий інтерфейс 1*RJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
* Режим передачі P2P.
* Завдяки підтримці протоколу ONVIF відеокамера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників.
* Живлення камери DC 12 В/1 А. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.