Комутатор 16-портовий некерований Cudy GS1016 гігабітний
| Бренд | Cudy |
| Тип пристрою | Комутатор |
| Кількість портів | 16 |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab |
| Пропускна здатність | 32 Гбіт/с |
| Ethernet-порти (Uplink) | 16х RJ45 (10/100/1000M) |
| Тип комутатора | Некерований |
| Живлення | 100-240 В |
| Монтаж | В стійку,Настільний |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 200 / 118 / 44 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Комутатор 16-портовий некерований Cudy GS1016 гігабітний
Мережевий некерований гігабітний комутатор Cudy GS1016 оснащений 16 портами 10/100/1000M. Мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab.
Застосування
Некерований комутатор Cudy GS1016 призначений для розширення дротової мережі. Забезпечує простий і швидкий доступ до мережі 16 пристроїв. Підходить для встановлення як вдома, так і в офісах, навчальних закладах та інших установах.
Ключові властивості
* Комутатор має 16 портів 10/100/1000M з підтримкою функції Auto MDI/MDIX – пристрій може працювати з будь-яким типом кабеля, звичайним або перехресним.
* Функція автоузгодження на кожному порті визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою задля налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.
* Мережеві стандарти IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab.
* Висока пропускна здатність 32 Гбіт/с.
* Режими роботи комутатора:
* Normal – режим роботи за замовчуванням;
* VLAN (для 1-14 портів) – кожен порт окремо підключаєтьcя до портів Uplink 15-16 для безпечної передачі даних;
* Extend (для 1-14 портів) – збільшує дальність передачі даних та живлення для підключених пристроїв до 250 метрів із обмеженням швидкості до 10 Mбіт на канал.
* Дальність передачі досягає: до 100 м (100 Мбіт/канал); до 250 м (10 Mбіт/канал) для 1-14 портів у розширеному режимі.
* Неблокуюча архітектура комутатора дозволяє передавати пакети даних з максимально можливою швидкістю.
* Таблиця MAC-адрес 8K.
* Панель індикації для моніторингу робочого стану.
* Живлення AC 100-240 В, блок живлення вбудований.
* Енергоефективна технологія економить до 40% електроенергії. Пристрій автоматично регулює енергоспоживання відповідно до стану з'єднання та довжини кабелю.
* Комутатор призначений для настільного встановлення або у 8-дюймову стійку.