IP-відеореєстратор 64-канальний 16Mp Uniview NVR508-64B
| Бренд | Uniview |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Тривожні входи/виходи | 16 / 4 |
| Роздільна здатність запису | 16 Мп |
| Відеокодек | H.264, H.265, Ultra 265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2, USB-A 3.0 x 1 |
| Кількість користувачів онлайн | 128 |
| Кількість жорстких дисків | 8 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 64 |
| Можливі роздільні здатності запису | 12 Мп І 8 Мп І 6 Мп І 5 Мп І 4 Мп І 3 Мп І 2 Мп, 16 Мп |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Smart функції | Класифікація цілей,Перетин лінії,Підрахунок людей,Скупчення людей |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Інтерфейси | RJ45 x2 (1000 Mb), RS485 |
| Живлення | AC 100-240 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 442 / 426 / 89 мм |
| Вага | 4 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару IP-відеореєстратор 64-канальний 16Mp Uniview NVR508-64B
Відеореєстратор NVR508-64B від Uniview – це 64-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 16 Мп. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики: виявлення вторгнення, перетину лінії, вхід/вихід із регіону, UMD (Ultra Motion Detection) – виявлення незвичної поведінки, підрахунок людей, детекція пожежі, диму або підвищення температури, пошук за типом об’єкта, відеометадані тощо.
Ключові властивості та можливості
* 64-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 64 IP-відеокамер.
* Наявність вбудованих функцій інтелектуальної відеоаналітики, таких як: виявлення транспортних засобів, вторгнення, перетину лінії, вхід/вихід із регіону, детекція підвищення температури, пожежі або задимлення, відеометадані, підрахунок людей, виявлення щільності натовпу, пошук за типом об’єкта – людина / транспортний засіб / немоторний транспортний засіб тощо.
* Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
* Підтримка запису відео у роздільній зданості 16 Мп / 12 Мп / 8 Мп / 5 Мп / 4 Мп / 3 Мп / 1080p / 960p / 720p / D1 / 2CIF / CIF. Вхідний/вихідний потоки 320/160 Mbps.
* Відеовиходи HDMI (4K) та VGA (Full HD) для підключення монітора або телевізора.
* 2 порти USB2.0 та 1 порт USB3.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки, а також інтерфейс RS485.
* Мережа: 2 RJ45 1000Mbps. Завдяки підтримці протоколів ONVIF та RTSP реєстратор сумісний з мережевими відеокамерами сторонніх виробників.
* Наявність 16 тривожних входів та 4 виходів для підключення пристроїв охоронної системи.
* Підтримка восьми HDD (SATA) до 12 Тб кожен (купується окремо) для зберігання архіву відео.
* Скріншот з 4 каналів, роздільна здатність до D1.
* Сповіщення про тривогу: виявлення руху, поява людини в кадрі, втрата відео, втручання у роботу пристрою.