IP-відеокамера 5Mp Uniview IPC2105SB-ADF16KM-I0 White f=1.68mm з мікрофоном
| Бренд | Uniview |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Кути огляду | 180° горизонтальний, 100° вертикальний, 180° діагональний |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Fisheye,Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 1.68 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Кількість потоків | 3 |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Bitrate | 128Kbps – 16Mbps |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення перетину лінії,Вхід/вихід із зони |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 198 / 71 / 71 мм |
| Вага | 420 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 5Mp Uniview IPC2105SB-ADF16KM-I0 White f=1.68mm з мікрофоном
IP-відеокамера Uniview IPC2105SB-ADF16KM-I0 White для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 5 Мп і фокусною відстанню 1.68 мм, з широким кутом огляду 180°, з ІЧ-підсвічуванням до 20 м. Вбудований мікрофон. Запис відео на MicroSD-карту до 256 ГБ, яку слід придбати окремо. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із регіону, перетин умовної лінії, з класифікацією об’єктів. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Відеокамера Uniview IPC2105SB-ADF16KM-I0 виконана у металевому циліндричному корпусі, зі ступенем захисту IP67, підходить для використання зовні та всередині приміщень.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 5 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2880*1620 пікселів складає 30 кадрів на секунду. Матриця 1/2.7" CMOS.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 1.68 мм з широким кутом огляду 180°.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Наявність відеоаналітики: перетин лінії, вхід/вихід з регіону та інші – підвищує безпеку об'єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
* Протокол ONVIF забезпечує сумісність відеокамери з відеореєстраторами інших виробників.
* З інших переваг слід зазначити наступні: наявність вбудованого мікрофону, 3 відеопотоки.
* Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* Для збереження відео передбачено вбудований слот для MicroSD-карт до 256 ГБ – карту пам’яті слід придбати окремо.