вверхвниз

IP-відеокамера вулична IPC2122LB-AF28WK-G White Uniview 75-00434
- Готово до відправки
- Код: 75-00434
4 596 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера з WiFi 2Mp Uniview IPC2122LB-AF28WK-G White f=2.8mm з мікрофоном
| Бренд | Uniview |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | 101.1° горизонтальний, 55° вертикальний, 111° діагональний |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Bitrate | 128Kbps – 6Mbps |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Бездротове |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Розміри | 172 / 76 / 72 мм |
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 596 ₴







