IP-відеокамера 4Mp Uniview IPC3534LB-ADZK-G White f=2.8-12mm з мікрофоном
| Бренд | Uniview |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Кути огляду | 102.79°-30.86° горизонтальний, 54.5°-17.49° вертикальний, 106.94°-35.49° діагональний |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Bitrate | 128Kbps – 16Mbps |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення перетину лінії |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Розміри | Ø 128 / 100 мм |
| Вага | 650 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 4Mp Uniview IPC3534LB-ADZK-G White f=2.8-12mm з мікрофоном
IP-відеокамера Uniview IPC3534LB-ADZK-G White для вуличного встановлення з роздільною здатністю 4 Мп і фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м. Матриця 1/3" CMOS. Вбудований мікрофон. Підтримує відеоаналітику: вхід/вихід із зони, перетин умовної лінії. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Відеокамера Uniview IPC3534LB-ADZK-G виконана у купольному корпусі з металу та пластику, зі ступенем захисту IP67, підходить для використання зовні та всередині приміщень.
Наявність коридорного режиму відображає вертикально–орієнтовні зображення, формату 9:16, а не 16:9, що забезпечує відеоспостереження у довгих коридорах, тунелях, вздовж огорож тощо.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 4 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 2688*1520 пікселів складає 25 кадрів на секунду. Матриця 1/3" CMOS.
* Камера оснащена моторизованим об'єктивом 2.8-12 мм.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Наявність відеоаналітики: перетин лінії, вхід/вихід з регіону та інші – підвищує безпеку об'єкта під охороною та зменшує кількість хибних спрацьовувань.
* Підтримка коридорного режиму формату 9:16, для зручного спостереження в довгих коридорах, тунелях тощо.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла), defog (антитуман, усунення димки).
* Протокол ONVIF забезпечує сумісність відеокамери з відеореєстраторами інших виробників.
* З інших переваг слід зазначити наступні: наявність вбудованого мікрофону, 2 відеопотоки.
* Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* Для збереження відео передбачено вбудований слот для MicroSD-карт до 256 ГБ – карту пам’яті слід придбати окремо.