IP-відеореєстратор 8-канальний 8Mp Uniview NVR301-08S3
| Бренд | Uniview |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Відеокодек | H.264, H.265, Ultra 265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Кількість користувачів онлайн | 128 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Можливі роздільні здатності запису | 8 Мп І 5 Мп І 4 Мп І 3 Мп І 2 Мп |
| Аудіовиходи | Так |
| Smart функції | Перетин лінії |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Інтерфейси | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Живлення | DC 12 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 260 / 240 / 46 мм |
| Вага | 980 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару IP-відеореєстратор 8-канальний 8Mp Uniview NVR301-08S3
Відеореєстратор NVR301-08S3 від Uniview – це 8-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8 Мп. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики: виявлення вторгнення, перетину лінії, вхід/вихід із регіону, UMD (Ultra Motion Detection) – виявлення незвичної поведінки, пошук за обличчям, пошук за поведінкою тощо.
Ключові властивості та можливості
* 8-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 8 IP-відеокамер.
* Наявність вбудованих функцій інтелектуальної відеоаналітики, таких як: пошук за обличчям, пошук за поведінкою, виявлення вторгнення, перетину лінії, вхід/вихід із регіону тощо.
* Реєстратор працює на кодеку Н.265, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
* Підтримка запису відео у роздільній зданості 4K / 5 Мп / 4 Мп / 3 Мп / 1080p / 960p / 720p / D1 / 2CIF / CIF. Вхідний/вихідний потоки 64/48 Mbps.
* Відеовиходи HDMI (4K) та VGA (Full HD) для підключення монітора або телевізора.
* 2 порти USB2.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки.
* Мережа: RJ45 100Mbps. Завдяки підтримці протоколів ONVIF та RTSP реєстратор сумісний з мережевими відеокамерами сторонніх виробників.
* Підтримка одного HDD (SATA) до 8 Тб (купується окремо) для зберігання архіву відео.
* Скріншот з 1 каналу, роздільна здатність до D1.
* Сповіщення про тривогу: виявлення руху, поява людини в кадрі, втрата відео, втручання у роботу пристрою.