Блок живлення Tiras БЖ1230 12V/3A
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Живлення | 220 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 215 / 300 / 85 мм |
| Вага | 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Блок живлення Tiras БЖ1230 12V/3A
Блок живлення Tiras БЖ1230 з номінальною напругою 12 В та максимальним струмом навантаження 3 А. Відповідає ДСТУ EN50131.
Застосування
БЖ1230 використовується для живлення датчиків, сирен, зовнішніх модулів розширення та приладів автоматики в системі охоронної сигналізації, якщо для цього не вистачає блока живлення централі.
Ключові властивості
* Номінальна напруга 12 В, максимальний вихідний струм 3 А.
* Резервне живлення забезпечується акумуляторною батареєю ємністю 7/9 або 18 А*год – не входить до комплекту поставки.
* БЖ захищений від перевантаження, перегріву, короткого замикання, акумуляторна батарея – від глибокого розряду.
* Сигнальні виходи для передавання сигналів несправності.
* Контроль заземлення.
* БЖ1230 розроблений у відповідності до стандарту EN50131 з професійним рівнем захисту GRADE 2.
* Металевий корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус.