вверхвниз

IP PTZ-відеокамера 2MP Hikvision DS-2DE5225W-AE(T5) f=4.8-120mm 25x 99-00009156
- Готово до відправки
- Код: 99-00009156
18 450 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP PTZ-відеокамера 2Mp Hikvision DS-2DE5225W-AE(T5) f=4.8-120mm 25x
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 160 м |
| Кути повороту / нахилу | 0°-360° / -5°-90° |
| Тривожні входи/виходи | 2 / 1 |
| Швидкість за попередніми налаштуваннями | поворот: 300°/с; нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 250°/с; нахил: 0.1° - 150°/с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Пам'ять при вимкненні живлення | Підтримує |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Кути огляду | Г: 57,6° - 2,5°, В: 34,4° - 1,4°, Д: 64,5° - 2.9° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 4.8-120 мм |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1 - 1/30,000 c |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 1600 м |
| Спостереження за об'єктом | 634 м |
| Розпізнавання об'єкта | 320 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 8 зон для кожного потоку |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, що налаштовуються |
| Цифровий зум | 16x |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | 1вх/1 вих |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288 25 к/с |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Сумісність | ISAPI, ISUP, ONVIF, SDK |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Підтримка браузерів | IE11, Chrome57+, Firefox52+, Safari11+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону,Виявлення зниклих/залишених предметів,Виявлення перетину лінії,Захоплення облич |
| Оптичний зум | 25x |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), microSD 256 Гб |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | AC 24 В / PoE |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Розміри | Ø 220 / 280 мм |
| Вага | 3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 450 ₴






