Комплект відеодомофона Light Vision: домофон 7" AMSTERDAM FHD Grey та відеопанель RIO FHD Grey
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Кількість абонентів | 1 |
| Відчинення воріт | Так |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Підтримка запису | Відео, фото |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів |
| Кути огляду | 110° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Особливості моделі | MP3 мелодії, фоторамка, автовідповідач, режим «не турбувати» |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Живлення | DC 12 В / AC 220 В |
| Монтаж | Накладний |
| Розміри | 133 / 48 / 21 мм, 175 / 115 / 20 мм |
Опис товару Комплект відеодомофона Light Vision: домофон 7" AMSTERDAM FHD Grey та відеопанель RIO FHD Grey
Комплект відеодомофона Light Vision, що складається з відеодомофона 7" AMSTERDAM FHD та відеопанель 2Mp RIO FHD – ідеальне рішення для приватних будинків. Забезпечує високий рівень безпеки та контролю доступу. Такий комплект не тільки підвищує безпеку, але й сприяє зручному та швидкому доступу для мешканців та відвідувачів.
В комплекті:
* Відеодомофон 7" Light Vision AMSTERDAM FHD.
* Відеопанель 2Mp Light Vision RIO FHD.
Застосування
Завдяки функції зчитування карт Mifare комплект підходить для забезпечення безпеки та контролю доступу в приватних будинках, де особливо важливо ідентифікувати відвідувачів. Використання в приватних приміщеннях дозволяє ефективно управляти доступом, забезпечуючи безпечне та комфортне середовище для мешканців.
Відеодомофон Light Vision AMSTERDAM FHD з IPS-дисплеєм 7 дюймів, керування за допомогою сенсорних та механічних кнопок, підключення двох панелей виклику і двох камер AHD/TVI/CVI/CVBS з роздільною здатністю 1080P/720P/960H, запис відео/фото з 4 каналів, детекція руху, адресний інтерком на 6 домофонів.
Ключові властивості
* Відеодомофон з IPS-дисплеєм на 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600.
* Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорних і механічних кнопок.
* Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом AHD/TVI/CVI/CVBS і роздільною здатністю 1080P/720P/960H.
* Модель здатна вести запис фото або відео зі звуком за рухом або автоматично (під час виклику з відеопанелі) зі швидкістю 25 к/с з 4 каналів.
* Адресний інтерком на 6 моніторів.
* Запис здійснюється на карту пам'яті SD до 128 Гб (купується окремо).
* Живлення здійснюється на вибір або від мережі 220 В (вбудований блок живлення) або від джерела живлення 12 В.
* Додаткові функції: мелодії виклику в MP3 і медіаплеєр, фоторамка (встановлення своїх фото як заставки), годинник, автовідповідач (голосові повідомлення для відвідувачів).
Панель виклику Light Vision RIO FHD на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 2 Мп, підтримкою стандартів відеосигналу CVBS/AHD.
Ключові властивості
* Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 2 Мп (1080p) і широким кутом огляду 110°.
* Підтримка стандартів відеосигналу AHD/CVBS, з можливістю перемикання режимів роботи 1080p/720p/CVBS.
* Інфрачервоне підсвічування дальністю до 5 метрів дозволить розрізнити об’єкти при слабкому освітленні.
* Реле NO/NC для відімкнення підключеного електрозамка.
* Підсвічування кнопки виклику, можливість підключення кнопки виходу.
* Накладний монтаж.
* У комплекті з панеллю – кутовий кронштейн для повороту на 30° та козирок.
* Міцний металевий корпус з класом захисту IP66.