Акумуляторна батарея гелева 12В 20Аг Trinix TGL12V20Ah/20Hr GEL Super Charge
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятора | 20 Ah |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Максимальний струм заряду | 6 А |
| Максимальний струм розряду | 250 А (5 сек.) |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Тип клем | T3 |
| Внутрішній опір | 8.5 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Застосування | Джерела безперебійного живлення |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 181 / 167 / 77 мм |
| Вага | 5.68 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Акумуляторна батарея гелева 12В 20Аг Trinix TGL12V20Ah/20Hr GEL Super Charge
Акумуляторна батарея підвищеної потужності Trinix TGL12V20Ah/20Hr GEL Super Charge ємністю 20 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Застосування
Гелева акумуляторна батарея призначена для забезпечення безперебійного живлення в системах охорони та пожежної сигналізації, СКУД, систем відеонагляду, для підключення до ДБЖ 220В у якості зовнішнього акумулятора.
Переваги гелевих акумуляторних батарей серії Super Charge
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
* великий термін експлуатації (до 15 років) – використовуються міцні 3D пластини, сепаратори з ПВХ і суміш SiO2 і H2SO4 у вигляді гелю;
* велике число циклів розряду;
* робота в умовах глибокого розряду батареї;
* незначна втрата ємності в неробочому стані;
* добре працює за низьких температур, підходить для телекомунікаційних систем зовнішнього застосування, систем альтернативної енергетики та інших об'єктів, що працюють у суворих умовах.
Ключові властивості Trinix TGL12V20Ah/20Hr GEL Super Charge
* Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
* Вихідна напруга: 12 В.
* Ємність: 20 Аг.
* Максимальний струм заряду: 6 А, максимальний струм розряду: 250 А (5 сек.).
* Розміри: 181 / 167 / 77 мм.
* Вага: 5.68 кг.