Акумуляторна батарея гелева 12В 9А*год Trinix TGL12V9Ah/20Hr GEL Super Charge
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятора | 9 Ah |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Максимальний струм заряду | 2.7 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А (5 сек.) |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Тип клем | T12 |
| Внутрішній опір | 21 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Застосування | Джерела безперебійного живлення |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 151 / 94 / 65 мм |
| Вага | 2.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Акумуляторна батарея гелева 12В 9А*год Trinix TGL12V9Ah/20Hr GEL Super Charge
Акумуляторна батарея підвищеної потужності Trinix TGL12V9Ah/20Hr GEL Super Charge ємністю 9 А·год, з вихідною напругою 12 В, тип – гелева (GEL).
Застосування
Гелева акумуляторна батарея призначена для забезпечення безперебійного живлення в системах охорони та пожежної сигналізації, СКУД, систем відеонагляду, для підключення до ДБЖ 220В у якості зовнішнього акумулятора.
Переваги гелевих акумуляторних батарей серії Super Charge
АКБ 12В з технологією виробництва GEL мають багато переваг:
* великий термін експлуатації (до 15 років) – використовуються міцні 3D пластини, сепаратори з ПВХ і суміш SiO2 і H2SO4 у вигляді гелю;
* велике число циклів розряду;
* робота в умовах глибокого розряду батареї;
* незначна втрата ємності в неробочому стані;
* добре працює за низьких температур, підходить для телекомунікаційних систем зовнішнього застосування, систем альтернативної енергетики та інших об'єктів, що працюють у суворих умовах.
Ключові властивості Trinix TGL12V9Ah/20Hr GEL Super Charge
* Тип акумуляторної батареї: GEL – гелева.
* Вихідна напруга: 12 В.
* Ємність: 9 А·год.
* Максимальний струм заряду: 2.7 А, максимальний струм розряду: 150 А (5 сек.).
* Розміри: 151 / 94 / 65 мм.
* Вага: 2.5 кг.