IP PTZ-відеокамера автономна з 4G та сонячною панеллю 2Mp VLC-9492IG(Solar) Light Vision f=3.6mm, на акумуляторних батареях
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-100° |
| Кути огляду | 95° |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.00001 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м – LED,30 м – ІЧ |
| Відеокодек | H.264+, H.265 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Підтримка 4G | Так |
| Живлення | Сонячна панель 6 Вт, 6 акумуляторних батарей 8000 мАг |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP PTZ-відеокамера автономна з 4G та сонячною панеллю 2Mp VLC-9492IG(Solar) Light Vision f=3.6mm, на акумуляторних батареях
IP-відеокамера поворотна автономна з підтримкою 4G та сонячною панеллю Light Vision VLC-9492IG(Solar) з роздільною здатністю 2 Мр, з фокусною відстанню 3.6 мм і горизонтальним кутом огляду 95°, кути повороту/нахилу 355°/100°, швидкість повороту 55°/сек, нахилу 40°/сек. ІЧ-підсвічування до 30 м та LED-підсвічування до 30 м, підтримується повнокольорове зображення у темний час доби. Керування через мобільний пристрій із застосунку Tuya. Вбудований PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 12 метрів та радар. Вбудовані мікрофон та динамік. Підтримка MicroSD-карти до 128 Гб. Живлення від сонячної панелі 6 Вт та 6 акумуляторних батарей 8000 мАг.
Застосування
Камеру Light Vision у водонепроникному корпусі з класом захисту IP65 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості
* Головними особливостями камери є підтримка 4G, наявність сонячної панелі та вбудованих акумуляторних батарей, що робить її повністю автономним пристроєм.
* Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 2 Мп (1920*1080 пікселів) та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=3.6 мм. Матриця камери: 1/2.7″ CMOS.
* Кут повороту 355°, кут нахилу 100°, швидкість повороту становить 55°/сек, нахилу 40°/сек.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265/H.264+ скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Наявне подвійне підсвічування: ІЧ з максимальною дальністю 30 м та світлодіодне з максимальною дальністю 30 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Повнокольорове зображення підтримується у разі увімкнення світлодіодного підсвічування.
* Стандарти бездротового мобільного зв’язку: LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B38/B40/B41, WCDMA: B1/B5/B8, GSM: 900/1800.
* Керування через мобільний застосунок Tuya.
* Подвійне виявлення руху: вбудований PIR-датчик руху з дальністю виявлення до 12 метрів та кутом виявлення 95°, та радар.
* Живлення відбувається від сонячної панелі 6 Вт та 6 вбудованих акумуляторних батарей загальною ємністю 8000 мАг.
* З інших переваг слід зазначити наявність вбудованих мікрофона для аудіомоніторингу на відстані до 20 м та динаміка потужністю 3 Вт.
* Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо, а також у хмарне сховище у разі виявлення руху.
* Наднизьке енергоспоживання в режимі очікування, швидке пробудження за 0.2 секунди.
* Рівень захисту корпусу IP65 дозволяє використання моделі у вуличних умовах.
* Підтримка встановлення «Все в одному» та окремого встановлення пристроїв з комплекту (камери та сонячної панелі).