IP-відеокамера поворотна з WiFi 2Mp Light Vision VLC-6492S(Tuya) f=3.6mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-90° |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Мікрофон | Так |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.3 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 8 м |
| Відеокодек | H.264 |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Спрацювання за подією | За рухом |
| Smart функції | Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | 5 В |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 120 / 80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера поворотна з WiFi 2Mp Light Vision VLC-6492S(Tuya) f=3.6mm
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-6492S(Tuya) з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку TuyaSmart для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 8 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Живлення USB-microUSB 5В, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-6492S(Tuya) можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм з кутом повороту 0-355°, кутом нахилу 0-90°.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 8 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Підтримка застосунку TuyaSmart для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
* Підтримує інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається (автотрекінг).
* Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
* Живлення камери USB-microUSB 5 В.
* До комплекту постачання входить блок живлення DC5V/1.5A.