WiFi 6 Mesh-маршрутизатор 2.5G Cudy WR3000H дводіапазонний AX3000
| Бренд | Cudy |
| Тип пристрою | Маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Підтримка VPN | IPSec,L2TP,OpenVPN,PPTP,WireGuard,ZeroTier |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 Мбіт/с і більше |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n),WiFi 5 (802.11ac),WiFi 6 (802.11ax) |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Тип антени | Зовнішні |
| Режими роботи | Mesh,WISP,Маршрутизатор,Розширювач,Точка доступу |
| Кількість портів | 5 |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Флеш-пам'ять | 128 Мб |
| Процесор | Двоядерний ARM Cortex-A53 1.3 ГГц |
| Бездротовий стандарт | 802.11ax/ac/a/b/g/n |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 2402 Мбіт/с – 5 ГГц, 574 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000Mbps x 4, WAN 2.5Gbps x 1 |
| Коефіцієнт підсилення | 5 дБі |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Застосування | Ігровий,Для готелей,Для дому,Для кафе і ресторанів,Для квартири,Для офісу |
| Живлення | 12 В |
| Особливості | Beamforming,DDNS,DNS,MU-MIMO,Mesh,VPN,Гостьова мережа,З віддаленим керуванням,Пріоритизація трафіка (QoS) |
| Підключення | Бездротове |
| Тип виконання | Стаціонарний |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний,Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 173 / 123.8 / 33 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару WiFi 6 Mesh-маршрутизатор 2.5G Cudy WR3000H дводіапазонний AX3000
Дводіапазонний WiFi 6 2.5G Mesh-маршрутизатор Cudy WR3000H. Швидкість передачі 2402 Мбіт/с на 5 ГГц + 574 Мбіт/с на 2.4 ГГц, стандарт WiFi 802.11ax/ac/a/b/g/n, 2.5G порт WAN, 4 гігабітних порти LAN, 4 зовнішні антени 5dBi. Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
Застосування
WiFi-маршрутизатор – це мережевий пристрій, який використовується для направлення пакетів даних між комп'ютерами в мережі та мережами в принципі. Він також визначає та привласнює унікальну IP-адресу під'єднаним пристроям, забезпечує їхній захист і також може виконувати функцію бездротової точки доступу.
Ключові властивості
* Підтримка технології Cudy Whole Home Mesh розширює зону покриття WiFi для всього будинку. Підтримка Mesh WiFi дозволяє об’єднати декілька WiFi-роутерів чи точок доступу у «безшовну» WiFi-систему, яка створюється для усунення зон зі слабким сигналом та забезпечення безперервного покриття WiFi в усьому домі. Mesh-системи надають більш високу швидкість передачі та надійне з’єднання всіх пристроїв, підключених до мережі. Пристрій, що використовується для створення Mesh-системи, являє собою WiFi-роутер із ретранслятором, з яким дані обмінюються через виділений канал, не займаючи основний WiFi-канал, до якого підключені девайси.
* Швидкість бездротової передачі становить 2402 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і 574 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц, бездротові стандарти IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 ГГц і IEEE 802.11n/b/g 2.4 ГГц.
* Інтерфейси: 1x 2.5G WAN-порт, 4x 10/100/1000 Мбіт/с LAN-порт. Гігабітні порти значно розширюють пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи миттєво передавати великі файли.
* Доступна ширина каналу: 20/40/80/160 МГц.
* Робочі режими: WiFi-роутер / бездротова точка доступу / WiFi-розширювач – посилює слабкий сигнал, що надходить від іншої точки доступу / WISP – режим, за якого бездротовий порт роутера виступає у якості WAN-порта для підключення до глобальної мережі інтернет.
* Потужний двоядерний процесор 1.3GHz ARM Cortex-A53 забезпечує плавну передачу потокового відео у форматі 4K UHD на смарт-телевізори, мобільні пристрої та ігрові консолі без буферизації.
* Динамічний DNS. Призначивши власне доменне ім'я IP-адресі домашнього маршрутизатора, функція DDNS буде автоматично оновлюватися при зміні домашньої IP-адреси. Сумісність з більш ніж 15 провайдерами DDNS.
* CustomDNS – дозволяє задати примусове використання сервером імен (наприклад, Google, CloudFlare) навіть для пристроїв, в яких немає можливості їх міняти (таких як телевізори), що покращить швидкість завантаження сайтів і дозволить обійти обмеження від провайдера.