вверхвниз

Акумуляторна батарея TGL12V1.2Ah/20Hr TRINIX GEL 44-00069
- Готово до відправки
- Код: 44-00069
264 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Акумуляторна батарея гелева 12В 1.2Аг Trinix TGL12V1.2Ah/20Hr GEL
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятора | 1.2 Ah |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Максимальний струм заряду | 0.36 А |
| Максимальний струм розряду | 18 А (5 сек.) |
| Струм саморозряду | 3% в місяць (при 25 °С) |
| Тип клем | F1/F2 |
| Внутрішній опір | 100 мОм (заряджений при 25 °С) |
| Застосування | Джерела безперебійного живлення |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 53+5 / 97 / 43 мм |
| Вага | 0.51 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴







