Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MPX LE Black з LTE/GSM (4G/2G), WiFi, Ethernet
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Централь |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Кількість зон / груп | 30 |
| Кількість виходів | 150 |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 2G,4G,Ethernet,WiFi |
| Кількість бездротових пристроїв | 250 |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц 802.112.4 ГГц, 802.11b/g/n, Open/WPA/WPA2/WEP 14 dBm для 802.11n MCS7, 20 dBm для 802.11bb/ |
| Підтримка 3G/4G | LTE-FDD Cat 1 - B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28, GSM - B2/B3/B5/B8, 2 тримача SIM карток |
| Мережеві інтерфейси | 100 Mbit |
| Спосіб застосування | Автономна, Пультова |
| Живлення | 12 В, 0.35 А |
| Резервне живлення | Акумулятор 2500 мА*год, до 24 годин |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 167 / 120 / 25.4 мм |
| Вага | 245 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MPX LE Black з LTE/GSM (4G/2G), WiFi, Ethernet
Бездротовий центр охорони U-Prox MPX LE Black для контролю роботи датчиків охоронної системи U-Prox і відправлення сигналів тривоги власнику та на пульт охорони. Канали зв'язку – LTE/GSM (4G/2G) – 2 SIM-картки, WiFi, Ethernet.
Застосування
U-Prox MPX LE – ключовий елемент охоронної системи, що збирає дані з підключених датчиків, аналізує їх та у разі необхідності (виявлення руху у приміщенні, що охороняється, спроба відчинення вікон або дверей тощо) надсилає сигнали тривоги на смартфон власника та/або пульт охорони.
Ключові властивості та можливості
* Автономна робота або підключення на пульт охорони.
* Прилад взаємодіє з користувачем та охоронною компанією, використовуючи зв’язок Wi-Fi (2.4 ГГц, 802.11b/g/n), Ethernet (100Mbit), LTE (4G) чи GSM (2G) (резервний канал) для надійності.
* Бездротова сигналізація з робочою частотою 868 МГц легко встановлюється і не вимагає прокладання кабелів.
* Зв'язок між охоронним центром – централь системи – та датчиками через бездротовий інтерфейс ISM, що має такі переваги: дальність зв'язку – до 4800 м на відкритому просторі, шифрована двостороння комунікація з ключем 256 біт.
* Стабільна робота при перешкодах: два одночасно працюючих радіопередавача з автоналаштуванням чутливості, декількома радіоканалами та детекцією глушіння.
* Можливість налаштувати 30 груп охорони, підтримка 250 користувачів. Кожен користувач може мати брелок, код, код під примусом та мобільний застосунок.
* Підтримує розширення системи безпеки за допомогою підключення додаткового обладнання: 250 бездротових датчиків, 30 клавіатур, 250 брелоків, 8 радіоретрансляторів, 150 пристроїв автоматизації (реле, антипотоп тощо).
* Підтримка фотоверифікації з бездротових U-Prox PIR Cam датчиків.
* Просте встановлення, налаштування з мобільного застосунку, налаштування Ethernet та Wi-Fi через Bluetooth. Пристрій підключається до U-Prox Cloud і налаштовується за допомогою мобільного або WEB-застосунку U-Prox Installer.
* Зовнішній 12 В блок живлення, легка заміна чи підключення іншого. Вбудований літій-іонний акумулятор 2500 мАг як джерело резервного живлення забезпечує до 24 годин автономної роботи.
* Оновлення через «повітря» мікропрограми централі.
* Контроль трафіку та витрат через GSM/LTE.