Бездротовий датчик руху з фотокамерою ITV U-Prox PIR Cam White
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Датчик руху з камерою |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Швидкість детекції | 0.3-3 м/с |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | 20 кг |
| Камера | 640x480, денне освітлення – до 12 м |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Час роботи від батареї | До 3 років |
| Кут виявлення | 88° |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 3 В, дві літієві батареї CR123A |
| Особливості моделі | Час передачі фото до 9 секунд (середня якість) |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 130 / 70 / 46.5 мм |
| Вага | 210 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик руху з фотокамерою ITV U-Prox PIR Cam White
Бездротовий датчик руху з фотокамерою U-Prox PIR Cam White з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 4800 м, дальністю виявлення руху до 12 м. Камера з максимальною роздільною здатністю 640*480, відстань роботи при денному освітленні до 12 м, вночі з фотоспалахом до 8 м. Час передачі фото середньої якості становить 9 секунд.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, призначений для охорони закритих житлових та виробничих приміщень. На підставі зміни теплового балансу середовища подає сигнал про вторгнення та надсилає фото до центру охоронної сигналізації U-Prox.
Ключові властивості та можливості
* Камера для фотоверифікації тривог, максимальна роздільна здатність 640*480 (можливість налаштування меншої роздільної здаьності 320*240 або 160*120). Відстань роботи при денному освітленні до 12 м, вночі з фотоспалахом до 8 м. Час передачі фото середньої якості становить 9 секунд.
* З імунітетом до тварин вагою до 20 кг.
* Дальність виявлення руху до 12 м, кут виявлення 88°.
* Віддалене налаштування чутливості.
* Цифрові алгоритми обробки сигналу.
* Вбудований датчик температури.
* Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з централлю. Ключ шифрування – 256 біт.
* Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 3 років.
* Оновлення мікропрограми через «повітря» (OTA).
* Кронштейн для встановлення в комплекті.
Особливості встановлення і налаштування
Монтується всередині приміщення. Просте увімкнення і встановлення без доступу до електроніки. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.