вверхвниз

IP-відеопанель 2Mp Hikvision DS-KV6103-PE1(С) 99-00014953
- Готово до відправки
- Код: 99-00014953
6 111 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеопанель 2Mp Hikvision DS-KV6103-PE1(С)
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | Г: 131°; В: 78° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Вбудований мікрофон |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Підтримка PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45, 10/100 Мбіт/с |
| Відімкнення замка | 30 В DC 2А |
| Аудіокомпресія | G.711 U |
| Метод роботи | механічна кнопка |
| Тривожні входи | 4 |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Робоча температура | -40 °C - 53 °C |
| Розміри | 138 / 65 / 27 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 111 ₴


