Біометричний зчитувач ZKTeco ZK9500 відбитків пальців
| Бренд | ZKTeco |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Живлення | DC 5 В |
| Струм споживання | 200 мА |
| Індикація | Світлова |
| Світлова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 76 / 53 / 19 мм |
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Біометричний зчитувач ZKTeco ZK9500 відбитків пальців
Біометричний зчитувач ZKTeco ZK9500 для ідентифікації користувачів за відбитками пальців. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Зчитувач використовується в корпоративних системах, офісах, банках, громадських приміщеннях тощо. Захоплює зображення відбитка пальця та завантажує в систему через інтерфейс USB. Він поєднує в собі надійність, безпеку та простоту використання для забезпечення ефективного контролю доступу та ідентифікації осіб.
Ключові властивості
* Призначений для ідентифікації користувачів за відбитками пальців та забезпечує швидке розпізнавання сухих, мокрих та грубих відбитків пальців.
* Високошвидкісний оптичний сканер відбитка пальців забезпечує коректне зчитування з ефективною площею сканування 15.24 x 20.32 мм.
* SDK для розробки власних застосунків.
* Процесор: 280MHz DSP.
* Можливість підключення до планшетів та смартфонів на ОС Android.
* Високошвидкісний інтерфейс: USB 2.0 / USB1.1 тип A.
* Вбудована система мікросхеми SoC має вбудовану операційну систему RTOS, яка може обробляти завдання в реальному часі.
* Працює з роздільною здатністю 500 dpi, якістю зображення 300 х 400 та форматами RAW, BMP, JPG.
* Світлодіодний індикатор забезпечує додатковий рівень зручності та сприяє ефективності використання зчитувача.
* Градація сірого: 256.
* Живлення: 5В.
* Споживання: 200 mA сканування, 60 mA режим очікування.
* Робоча температура при -20°C ~ +50°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
* Розмір: 76 / 53 / 19 мм.